Žižkov – Chrudim 3:1 (kon.) | Kroměříž – Dukla Praha 0:2 (kon.) | Jihlava – Sparta B 3:1 (kon.)
Varnsdorf – Prostějov 5:1 (kon.) | Opava – Vlašim 2:2 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
0:2 (0:1)
FK Dukla Praha
Neděle 21.04.2024, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 24. kolo

Skončil nám zápas 24. kola FNL mezi Kroměříží a Duklou. Vedoucí Dukla potvrdila roli favorita a vyhrála 2:0. Je ale potřeba dodat, že především ve druhém poločase se hosté dostali několikrát pod tlak a mohli děkovat jen tomu, že domácí neměli dostatečnou kvalitu ve finální fázi hry. (18:55:25)

90+4

90+4
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hra vabank se domácímu celku nakonec nevyplatila. V poslední minutě hry se do otevřené obrany dostal PAVEL MOULIS, který zvyšuje na 2:0 pro Duklu!

90+2
    Domácí hrají již zcela vabank, už moc času na srovnání nemají.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o čtyři minuty.

90
    Hráči Dukly se snaží šetřit vteřinky a bojují u rohového praporku. Tam by nejraději zápas dohráli, ale ještě je dost času do konce.

89
    Hosté se dostali k rychlému protiútoku, ten přinesl nakonec jen rohový kop, což pochopitelně hráčům Dukly bude maximálně vyhovovat.

88
    Střídání v týmu FK Dukla Praha:
    ze hřiště odchází Jakub Hora, přichází Roman Holiš.

87
    Tlak domácích pokračuje a především trenér Petr Rada se tam hlasitě dohaduje s hráči soupeře i fanoušky.

86
    Hosté nemají zápas rozhodně pod kontrolou a musí se bránit před nájezdy aktivních domácích hráčů.

85
    Žlutá karta pro tým SK Hanácká Slavia Kroměříž (Orest Tiahlo).

Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha (Jan Peterka).

84
    Do brány mířící centr defenziva Dukly pokryla a následně také odehrála mimo.

84
    Po autovém vhazování bude následovat ještě rohový kop.

83
    Domácí teď chtěli pokutový kop, faul se ale nepíská a nakonec z toho bude jen autové vhazování pro Kroměříž.